Duyurular

GAZİANTEP SERBEST BÖLGESİ 31.12.2020 İŞLEM HACMİ 61.616.681 $ OLARAK GERÇEKLEŞMİŞTİR.SERBEST BÖLGELERDEKİ ÜSTYAPI VE TAŞINMAZLARIN TAHSİSİ,DEVRİ,SATIŞI VE TALEBE UYGUN OLMAYAN TAŞINMAZLARA İLİŞKİN 2012/3 SAYILI GENELGEDE DEĞİŞİKLİK YAPILMIŞTIR.SERBEST BÖLGE ADRESLİ MALLAR' A İLİŞKİN 2018/1 VE 2003/2 SAYILI GENELGELERDE DEĞİŞİKLİKLER YAPILMIŞTIRGAZİANTEP SERBEST BÖLGESİ 31.12.2017 İŞLEM HACMİ 33.244.742 $ OLARAK GERÇEKLEŞMİŞTİR.2017/ 5 SAYILI GENELGE İLE MAL GİRİŞ ÇIKIŞLARINDA DEĞİŞİKLİKLER YAPILMIŞTIRSERBEST BÖLGELERDEN BAŞKA BİR ÜLKEYE YAPILAN SATIŞLARIN TÜRKİYE İHRACAT KREDİ BANKASI A.Ş.'NİN KREDİ, SİGORTA VE GARANTİ HİZMETLERİNDEN YARARLANDIRILMASI HAKKINDA TEBLİĞ YAYIMLANDISERBEST BÖLGELER BİLGİSAYAR UYGULAMA PROGRAMINDA GİRİŞ İZİN BELGESİ VE TAŞIT PULU İLE İLGİLİ DEĞİŞİKLİKLER.SERBEST BÖLGELERDEKİ ÜSTYAPI VE TAŞINMAZLARIN TAHSİSİ,DEVRİ,SATIŞI VE TALEBE UYGUN OLMAYAN TAŞINMAZLARA İLİŞKİN GENELGEDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR 2014/5 SAYILI GENELGEGAZİANTEP SERBEST BÖLGESİ 31.12.2014 İŞLEM HACMİ 134.454.581 $ OLARAK GERÇEKLEŞMİŞTİR.Yeni Teşvik Sistemi (Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Karar)KULLANICI FİRMA YETKİLİLERİ TARAFINDAN MÜRACAAT YAPILDIĞI TAKTİRDE HAFTA SONU,BAYRAM VE RESMİ TATİLLERDE İŞLEMLERİN AKSATILMADAN YAPILABİLMESİ İÇİN BÖLGEDE YETERLİ PERSONEL BULUNABİLECEKTİR.YATIRIM SEÇENEKLERİ


GASBAŞ, Türk ve uluslararası girişimciler için sayısız fırsatlar sunuyor. Serbest bölgelerin size sunduğu vergi, yatırım, ticaret ve istihdam avantajlarının yanı sıra GASBAŞ' da, mülk edinmeden kiralama imkanlarına dek uzanan çok sayıda seçenek yatırımcının tercihine bırakılıyor.

AÇIK DEPOLAMA SAHASI
18.000. m² olan Açık Stok Sahasının etrafı çitle çevrilmiştir.. Açık havada depolanabilecek, çevre şartlarına dayanıklı hammadde ve makineler için kullanılabilmektedir
KAPALI ALAN GENEL DEPO
Ortak kullanıma sunulan kapalı depolama alanıdır. 12.000 m² lik kapalı depo binasının içinde kullanıcı ihtiyacı kadar metre kareyi parsiyel olarak kiralayıp mallarınızı burada depolayabilir; ek alan kiralayıp genişletebilir veya daraltabilirsiniz.
   
KAPALI ALAN İŞYERİ
İşyeri ve / veya depolama alanı olarak kullanılabilen kapalı alandır. Ortalama 207 m2 halinde inşa edilmiş 20 adet İşyeri kullanıcı tarafından ihtiyacı doğrultusunda depo ve / veya işyeri olarak kullanılabilir, istenildiği takdirde birden fazla işyeri kiralanarak yada satın alınarak birleştirilip kullanma hakkına sahipsiniz.
OFİSLER
Isıtma, soğutma ve telekomünikasyon altyapısı hazır, 25 m² lik 53 adet Ofis kullanıcılarımızın hizmetindedir.
   
ÜRETİM VE TİCARİ AMAÇLI ARAZİ
Dilerseniz, alt yapısı hazır halde kendi arazinizi satın alarak yada kiralamak suretiyle, yatırımlarınızı tesis etmeniz mümkündür.
GASBAŞ DEPOCULUK HİZMETLERİ
Kişi ve kuruluşlar ithal ve/veya ihraç edilecek emtiayı, Depo Kullanma Belgesi (DKP) almak suretiyle, depoculuk hizmetlerimizden yararlanarak GASBAŞ genel deposunda süresiz olarak muhafaza edebilmektedirler.
   
KİRA VE SATIŞ TARİFELERİ İÇİN LÜTFEN TARİFELER KISMINA BAKINIZ
   
 

Copyright © 2007 GASBAŞ Gaziantep Serbest Bölgesi Kurucu ve İşleticisi A.Ş.